Skip to main content

Justyna Kowalska

profesor medycyny, zakaźnik

Jestem lekarzem od ponad 20 lat, ale także jako profesor medycyny – naukowcem i nauczycielem. Pracuję w obszarze chorób zakaźnych, które łączą wszystkie aspekty naszego życia. Od lat współpracuję ze Światową Organizacją Zdrowia i Europejskim Centrum Zapobiegania i Kontroli Chorób. Wierzę w to, że codziennie uczymy się czegoś nowego. Nieustannie uczę się od innych i przekazuję wiedzę dalej.

Renata Pawłowska

socjolog, specjalista ds. uzależnień

Jestem absolwentką Wydziału Stosowanych Nauk Społecznych i Resocjalizacji na Uniwersytecie Warszawskim. Większość mojej pracy zawodowej nierozerwalnie jest związana ze wspieraniem różnych środowisk w szeroko pojętym rozwoju. Lubię pomagać, inicjować i wspierać działania zmierzające do poprawy jakości życia. Moje motto to: Efektywna praca z ludźmi i dla ludzi.

Michał Żakowski

dziennikarz radiowy

Jestem reporterem i autorem wielu audycji o wydarzeniach międzynarodowych. Relacjonowałem wojnę w Libanie, rewolucję w Egipcie, rządy Talibów w Afganistanie. Widziałem jak Ameryka wybiera Baracka Obamę i Donalda Trumpa. W Ukrainie byłem świadkiem radości rewolucji Majdanu. Wierzę, że naszymi działaniami możemy zmieniać świat.

Agata Skrzat-Klapaczyńska

lekarz, zakaźnik

Moją pasją są ludzie. Z tego powodu postanowiłam zostać lekarzem. Od 14 lat działam w tym zawodzie. Zajmuję się również szkoleniem nowych pokoleń medyków. Codzienna praca z ludźmi jest dla mnie nieustannym bodźcem do regularnej nauki i samorozwoju. Kontakty międzyludzkie dają mi energię, radość oraz siłę do realizacji nowych wyzwań.